Załaduj stronę bez animacji...
Ładowanie strony...
Idź do...

www.nzn24.pl

Dobra nauka i dobre prawo

RSS Feed

12 grudnia 2017

Zakłamana prawda o „duchowym przywódcy Tybetu


Czy Dalajlama to na pewno ten sam człowiek co 50 lat temu?

1. Tybet prawda która boli – „Study history not the media, the truths it’s not to be found in the television broadcast” [ „Studiuj hsitorię a nie media, prawdy nie znajdziesz w telewizji”] oto przesłanie Chrisa Nebe.  Dalai Lama to osoba,  za którego czasów Tybetańczycy byli niewolnikami teokratycznej władzy. Wszystko należało do mnichów, zero własności prywatnej, totalne zacofanie. Czy chciałbyś aby w Twoim kraju władze religijne były uznawane jako oficjalny rząd?
Dalajlama to kłamca
Bardzo ciekawym jest też fakt, że duchowy przywódca Tybetu w latach 50 pobierał przeszło 200 tyś dolarów rocznie od rządu USA, a konkretnie od CIA. Nigdy z tych pieniędzy się nie wytłumaczył. Zwodzi zarówno prawdziwych Tybetańczyków jak i cały bliski Wschód.

Tybet był zawsze chiński!

2. Tibet was, is and always will be part o China – Tybet był, jest i zawsze będzie częscią Chin. Film bardzo zręcznie odbija piłeczkę w stronę Zachodnich mocarstw z pytaniem a co z Aborygenami w Australii? A co z Indianami z Ameryce? Czemu biali nie opuszczą ich rdzennej ziemi i nie wrócą do Europy tylko pouczają Chiny odnośnie Tybetu, który od wieków jest z Chinami związany. Ciekawym przesłaniem filmu jest stierdzenie, że „Możcie tylko pomarzyć, że Chiny staną sie kolejną Jugosławią, że nas rozbijecie bo my wiemy [pokaz slajd nowoczesnych Chin], że to jest nasza ojczyzna, nasz dom, Chiny”. Wieki szacunek za to i kolejne 5000 lat w pokoju!!!

dalajlama cia

Za rządów Dalajlamy panowało niewolnictwo, kwitł przemyt i przekręty. Tybetańczycy byli masowo mordowani

3. Tybetofile – Blog Biszopa o Tybecie – Czytaj całość. Oto fragment:  ”Chińczycy znieśli niewolnictwo, pańszczyznę, wprowadzili powszechną edukację i opiekę zdrowotną oraz zlikwidowali absurdalne podatki. Zelektryfikowali Lhasę i założyli tam wodociąg. Ich wejście oznaczało oczywiście koniec świata dla wszechwładnych dotąd lamów, którzy na czele z Dalaj Lamą (któremu w ucieczce pomogła CIA) dali dyla do Indii. A tam ku swojemu przerażeniu odkryli, że muszą pracować na swoje utrzymanie.”

Dalajlama cia

Autorstwo: Raport z Państwa Środka

Prosimy prześlij dalej nasz artykuł:
27

Tagi strony:, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej artykułów od:..CIA