Załaduj stronę bez animacji...
Ładowanie strony...
Idź do...

www.nzn24.pl

Dobra nauka i dobre prawo

RSS Feed

11 grudnia 2017

Janusz Korwin-Mikke w Chinach


Tekst od Adama Machaja – CHINY

Z przyjemnością chciałem Państwa poinformować, że europoseł, prezes partii KORWIN, pan Janusz Korwin-Mikke w najbliższą środę wyląduje na pekińskim lotnisku aby odbyć swoją pierwszą wizytę w Chinach. Czuję się również bardzo zaszczycony ponieważ tak się złożyło, że jestem koordynatorem tej wizyty oraz będę towarzyszył panu posłowi przez cały czas jego pobytu w Chinach. Wizyta przewidziana jest na 12 dni podczas, której pan poseł odbędzie szereg spotkań, m.in. z chińskimi przedstawicielami kręgów akademickich, politycznych, gospodarczych a także spotka się z Polonią w Chinach a ponadto będzie miał również okazję poznać Chiny od przysłowiowej kuchni ponieważ przewidziane są wizyty w dużych aglomeracjach miejskich (Pekin, Kanton) jak i na prowincji.

Media zainteresowane tym wydarzeniem bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu 0086 15802505458 (Adam Machaj). Z naszej strony jako redakcja bloga Raport z Państwa Środka mogę Państwa zapewnić, że w miarę możliwości będą publikowane bieżące relacje z tej wizyty tutaj na blogu (materiały pisane i zdjęcia), jak i na naszym kanale na YouTube (materiały filmowe). W związku z tym bardzo gorąco zachęcam Państwa do subskrypcji naszego kanału.

Polecam również śledzenie fejsbukowego profilu KORWIN Chiny

Prosimy prześlij dalej nasz artykuł:
27

Tagi strony:, ,

odpowiedzi “Janusz Korwin-Mikke w Chinach”

  1. Karola
    23 kwietnia 2016 at 17:31

    Pan Korwin Mikke mówi słusznie. Pamiętam jego wywiad o Chinach. Chińczycy są ludźmi pracy i tak właśnie osiągają sukcesy w przeciwieństwie do lewaków!

  2. Jessica333
    21 grudnia 2016 at 09:37

    Ekstra artykul. Ciesze sie wpadlem na te strone. Doceniam prace wlozona w tworzenie bloga i czekam na nowe posty. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej artykułów od:..Adam Machaj