Załaduj stronę bez animacji...
Ładowanie strony...
Idź do...

www.nzn24.pl

Dobra nauka i dobre prawo

RSS Feed

11 grudnia 2017

IV Spotkanie z Medycyną Wschodu w Gabinecie Akupunktury lek. Enji


Dzisiaj kolejny dzień pracy i kolejne piękne spotkanie. Tym razem mieliśmy zaszczyt przyjęcia gościa z Chin – dr Yuhong Xie.

Poniżej zamieszczamy, krótką bibliografię tej wspaniałej osoby. Na co dzień dr Xie przyjmuje swoich pacjentów w Anglii, gdzie też prowadzi liczne kursy naukowe.

Witam i zapraszamy do chińskiego lekarza!

Rozejrzyj się wokół i mamy nadzieję, że znajdziesz to, czego szukasz. Jesteśmy tutaj, aby pomóc.

Oferowanie alternatywnych, naturalnych rozwiązań.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Kim jest dr Xie?

Dr Yuhong Xie MD, PhD, M.A.T.C.M

Dr Yuhong Xie ukończył Nanjing University of TCM w 1990 roku i współpracuje z Uniwersytetem jako wykładowca do roku 2005. W lipcu 2005 roku, dr Xie otrzymał doktorat z medycyny w dziedzinie akupunktury i Qigong Tuina nadany przez Nanjing University of TCM w Chinach. Po 2005 roku rozpoczął praktykowanie i nauczanie medycyny chińskiej w Wielkiej Brytanii. Dr Xie jest teraz praktykującym konsultantem TCM we własnej kliniki w Llandudno (Walia) Północna i naucza na kursach regularnych Shulan College Manchester.

Dr Xie specjalizuje się w terapii akupunktury w leczeniu bólu. Jest także doświadczonym praktykiem TCM z dużym doświadczeniem w leczeniu schorzeń ginekologicznych, takich jak niepłodności kobiet i PCOS.

Dr Xie jest zarejestrowany w Związku tradycyjnej medycyny chińskiej i akupunktury (UK) (ATCM), profesjonalnego organu regulacyjnego dla TCM w Wielkiej Brytanii. Jest członkiem Rady Komitetu Specjalnego „Cancer Therapy” Światowej Federacji Towarzystw Medycyny Chińskiej oraz Członkiem Rady Wykonawczej TCM leczenie zapobiegawczego Komitetu specjalności WFCMS.

Jak widzicie to wielki zaszczyt gościć tak znamienitą osobę w naszych skromnych progach. Mamy nadzieję, że rozwój Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Polsce będzie postępował szybko, a ludzie otrzymają nieskrępowaną i wolną możliwość do wyboru sposobu leczenia, który obecnie jest tak ograniczany przez Komisję Europejską i ciała jej podległe.

Nasz Zespół ze wszystkich sił będzie wspierał takie znamienite osoby jak dr Xie i prof. Peilin.

Dziękujemy bardzo organizatorom, że takie spotkanie mogło dojść do skutku.

Pamiętajcie, że Wasze życie i zdrowie jest zawsze w Waszych rękach. Zawsze lepiej jest zapobiegać nić leczyć. Profilaktyka za to to domena Tradycyjnej Medycyny, która obecnie przeżywa swój renesans. Zdrowe i naturalne metody są niekiedy bliżej niż myślisz, a osiągnięcie pełni zdrowia uzależnione jest od Twoich decyzji. Nie czekaj aż będzie za późno!

Na youtube znajdziecie liczne filmiki szkoleniowe z dr Xie.

Prosimy prześlij dalej nasz artykuł:
27

Tagi strony:, , ,

odpowiedzi “IV Spotkanie z Medycyną Wschodu w Gabinecie Akupunktury lek. Enji”

 1. Joanna
  12 marca 2017 at 16:07

  Gratuluję pani tej organizacji. Chętnie jak będę w Polsce wybiorę się na zabiegi. Bardzo lubię te metody wspomagania zdrowia i uważam, że są bardzo skuteczne. Niestety tam gdzie mieszkam są one bardzo drogie – Szwecja. Pozdrawiam Joanna

 2. Izabela
  13 marca 2017 at 15:50

  Cieszę się, że takie spotkania państwo organizują. Chciała bym mieć tak pozytywne podejście do życia jak ten doktor.

 3. Kalinka
  14 marca 2017 at 15:25

  Bardzo lubię takie wydarzenia. Gratuluję pomysłu i organizacji!

 4. Kalinkar
  14 marca 2017 at 15:25

  Bardzo lubię takie wydarzenia. Gratuluję pomysłu i organizacji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej artykułów od:..akupunktura