Załaduj stronę bez animacji...
Ładowanie strony...
Idź do...

www.nzn24.pl

Dobra nauka i dobre prawo

RSS Feed

11 grudnia 2017

Czy Donald Trump zostanie zabity? Czy elity zabiją go dla NWO?


Ciemne chmury na prezydenturą Donalda Trumpa

Człowiek, który przewidział, że opublikowanie maili Johna Podesty przez „Wikileaks” zniszczy kampanię prezydencką Hillary Clinton obecnie ostrzega, że prezydentowi Donaldowi Trumpowi grozi niebezpieczeństwo.

Kim Dotcom (urodzony jako Kim Schmitz), był założycielem „Megaupload” – znanego i nieistniejącego już serwisu hostującego pliki, który ma bliskie powiązania z „Wikileaks” Juliana Assange’a.

Podczas wywiadu we wrześniu 2016 roku dla Bloomberga, Kim powiedział: „Julian Assange będzie najgorszym koszmarem Hillary Clinton.” Zaledwie miesiąc później okazało się, że miał rację, gdy „WikiLeaks” rozpoczęło publikację tysięcy maili z konta Johna Podesty, co trwało przez cały okres wyborów i odegrało ogromną rolę w porażce Hillary.

Po publikacji plików CIA „Vault 7” przez „WikiLeaks” i intensyfikacji walki Donalda Trumpa z establishmentem, Kim ostrzegł na „Twitterze”, że „Trump jest w niebezpieczeństwie”.

Przecieki na temat Białego Domu pochodzą z działającej na własną rękę grupy w CIA. „Chcą powstrzymać przewodnictwo Trumpa. To nie jest spekulacja” – stwierdził i dodał: „Działająca na własną rękę grupa zwolenników Obamy w CIA wykorzystywała cyberbojowe potężne narzędzia by nielegalnie szpiegować Trumpa oraz by sfabrykować rosyjską narrację. WIELKIE ZAGROŻENIE!”

Czy CIA i NSA macza w tym palce?

Co według Kima Dotcoma powinien zrobić Donald Trump, aby siebie ochronić? „Mianować nowe przywództwo FBI. Ściągnąć agentów FBI spoza Waszyngtonu by przeprowadzili dochodzenie nt. wszystkich bezprawnych działań CIA i NSA. Jak domino zacznie się przewracać, game over.”

Jak już wcześniej informowaliśmy, establishment w sojuszu z Barackiem Obamą próbuje sabotować embrionalną administrację Trumpa serią przecieków. Liczą, że doprowadzą do jego impeachmentu lub rezygnacji.

Autorstwo: Paul Joseph Watson

Prosimy prześlij dalej nasz artykuł:
27

Tagi strony:,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej artykułów od:..Donald Trump